Науковці стверджують, що найвищих показників засвоєння матеріалу (90%)  можна досягти через навчання інших. Технологія взаємонавчання сприяє активній соціальній взаємодії та залученню здобувачів вищої освіти у процес спільної навчальної діяльності.

19 листопада 2021 року проведено практичне заняття у формі взаємонавчання з дисципліни «Нові педагогічні технології в навчанні української мови і літератури» для студентів-магістрантів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) заочної форми навчання. Здобувачі вищої освіти денної форми Бурмецька С. і Коваленко М. навчали колег-студентів працювати в режимі реального часу за допомогою онлайнових сервісів для створення інтерактивних завдань Learningapps і Wordwall, онлайнового застосунку для оперативного оцінювання знань Plickers, універсальної онлайн-дошки Padlet та ін.

Практикуємо нетрадиційні форми проведення практичних занять (доцент Попович А.С.)