16 грудня відбулася чергова онлайнова зустріч учасників другого циклу проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» зі старший викладачем кафедри української мови Зореславою Шевчук.

Зореслава Сергіївна розкрила зміст основних принципових положень дотримання академічної доброчесності та політику їх впровадження в інституційну практику закладу вищої освіти. Учасники зустрічі активно обговорювали запропоновані спікером приклади практичних ситуацій із дотримання академічної доброчесності, пропонували свої бачення вирішення ситуацій на основі запропонованих принципів і заходів академічної доброчесності, якими повинні керуватися учасники освітнього процесу в закладі вищої освіти.

Старший викладач Шевчук З.С. обговорила питання академічної доброчесності із учасниками проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»