03 лютого 2022 р. на педагогічному факультеті відбувся науково-практичний семінар-тренінг “Академічна доброчесність – запорука твого успішного майбутнього”. Участь в обговоренні взяла старший викладач кафедри української мови Шевчук З.С. ,яка виступила з доповіддю “Академічна доброчесність у ЗВО: практичний вимір”.

Під час заходу учасники поглибили знання з питань академічної доброчесності й академічної культури в освітньому науковому середовищі ЗВО й узагальнили досвід Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з питань дотримання академічної доброчесності.

Старший викладач Шевчук З.С. – учасниця науково-практичного семінару-тренінгу “Академічна доброчесність – запорука твого успішного майбутнього”