Професорсько-викладацький склад кафедри української мови К-ПНУ активно впроваджує прикладні результати наукових досліджень провідних наукових установ та закладів вищої освіти, а саме:

• науково-інформаційну розробку відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського “Бібліографічний та аналітичний супровід діяльності Національної академії педагогічних наук України щодо науково-методичного забезпечення модернізації та реформування освіти” (довідка про впровадження);
  • матеріали науково-дослідної роботи “Українська словесність у культурно-освітньому просторі” кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін ДЗ “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського” (акт про впровадження).

Результати науково-дослідної роботи доктора філологічних наук, професора кафедри української мови К-ПНУ Наталії Коваленко впроваджено в освітній процес факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (акт впровадження 1, акт впровадження 2).

Впроваджуємо результати прикладних досліджень провідних наукових установ та закладів вищої освіти