29 березня 2022 року відбулося чергове засідання кафедри української мови. Згідно з порядком денним було обговорено питання аналізу виконання графіка проведення відкритих занять та взаємовідвідування; стан підготовки студентів рівнів «бакалавр» та «магістр» до звітної наукової конференції,  роботу над удосконаленням сайту кафедри  та окремих профілів викладачів кафедри; затвердження комісій із захисту курсових робіт студентами 2 і 4 курсів і стан трудової дисципліни викладачів кафедри (виконання годин другої половини дня).

Були заслухали доповіді д.п.н., доцента кафедри Попович А.С. “Креатема як індикатор мовного розвитку”, к.ф.н., доцента кафедри Ладиняк Н.Б. “Форми і методи роботи на заняттях з дисципліни “Інформаційні технології в освітньому процесі”, к.ф.н., старшого викладача Сірант А.М. ” Гендерна маркована лексика в сучасному українському політичному дискурсі”. За результатами засідання було прийнято відповідні рішення.

Відбулося чергове засідання кафедри української мови