06 квітня кафедра української мови розпочала цикл консультаційних занять для внутрішньо переміщених осіб та всіх охочих удосконалити знання з української мови.

Першу консультацію для слухачів провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Інна Беркещук.

Аудиторія першої зустрічі – мешканці Київщини й Харківщини віком від 17 до 65 років: студенти, викладачі, учителі, працівники банків та заводів.

Слухачі активно аналізували функції української мови, її місце серед інших мов світу, коментували вислови українських мовознавців про рідну мову. Їхні побажання – досконало володіти літературною українською мовою, відшліфувати своє мовлення, викорінити суржик, оскільки більшість із них розмовляє російською або скалькованими конструкціями.

Газета “Студентський меридіан”

Розпочато консультаційні заняття з культури усного та писемного мовлення