13 травня 2022 року за ініціативи доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови Людмили МАРЧУК і кандидата філологічних наук, доцента кафедри Наталії ЛАДИНЯК відбулась онлайнова зустріч із Наталією ХМЕЛЯНЧИШИНОЮ, заступником директора з виховної роботи, викладачем української мови та літератури Відокремленого структурного підрозділу «Кам’янець-Подільський фаховий коледж Закладу вищої освіти «Подільський державний університет». До зустрічі долучилися здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Українська мова і література), 014 Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), 035 Філологія (Українська мова і література) Навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

Наталія Михайлівна розповіла про свій заклад, поділилася секретами викладання мовознавчих дисциплін для студентів коледжу, окреслила теми із сучасної української літературної мови, які потребують особливої уваги, дала слушні поради щодо подолання труднощів в опануванні знань із синтаксису.

Під час щирої, невимушеної бесіди викладач поділилася спогадами про навчання на філологічному факультеті Кам’янець-Подільського державного (сьогодні національного) університету.

Такі зустрічі є гарною традицією кафедри української мови: здобувачі ознайомлюються з досвідом педагогів-практиків, отримують цінні поради й настанови, надихаються професійними здобутками випускників факультету.

Співпраця триває.