21 вересня 2022 року Анжеліка Попович прослухала вебінар «Нові підходи до організації сучасного уроку української мови», проведений С.А.Омельчуком, доктором педагогічних наук, професором, першим проректором Херсонського державного університету, професором кафедри української і слов’янської філології та журналістики.

На вебінарі потлумачено нові підходи до організації сучасного уроку української мови, ураховуючи умови дистанційного навчання. Увагу було акцентовано на уточненні поняттєвого апарату щодо змісту, структури, перебігу сучасного уроку української мови;  з’ясуванні змісту понять «онлайновий урок української мови» і «дистанційний урок української мови» та виокремленні їх прикметних ознак; представленні структури дистанційного уроку української мови й особливостей змістового наповнення структурних блоків такого уроку.

Після успішного складання тестування А.Попович отримала сертифікат щодо проходження підвищення кваліфікації.

Вебінар «Нові підходи до організації сучасного уроку української мови» (А. Попович, портал «Всеосвіта»)