22 вересня 2022 року під час вивчення навчальної дисципліни «Вступ до професії вчителя-словесника» для студентів-першокурсників проведено бінарне лекційне заняття з теми «Особливості навчальної платформи Moodle». У занятті взяли участь доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови Попович А.С. і начальник центру інформаційних технологій університету Романюк В.М.

В.Романюк ознайомила здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Українська мова і література)», з можливостями, особливостями й структурою університетського модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle. А.Попович продемонструвала студентам наповнення освітнього компонента «Вступ до професії вчителя-словесника» на платформі Moodle.

Увагу здобувачів  звернено на силабус і його структуру, електронний журнал успішності, перелік тем лекційних і практичних занять, плани практичних занять, список літератури та ін.  Особливу цікавість у здобувачів викликав тип діяльності «Завдання», зокрема з різними видами подання виконаної студентами роботи (завантаження файлу, онлайнова відповідь тощо). Під час підсумкової бесіди здобувачі вищої освіти мали змогу задати лекторам запитання.

Бінарна лекція за участю стейкхолдера-роботодавця вможливила доцільне поєднання теоретичних і практичних аспектів, урахування принципу взаємодоповнення певної інформації та посприяла продуктивній співдільності лекторів-партнерів.

Бінарне лекційне заняття як вид співпраці зі стейкхолдерами-роботодавцями (доцент кафедри української мови А. Попович і начальник центру інформаційних технологій університету В. Романюк)