Для навчання на підготовчих курсах запрошуються учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та абітурієнти на базі повної загальної середньої освіти.

Мета підготовчих курсів – підготовка громадян України для вступу до закладів вищої освіти та зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчальні предмети та їх кількість обирає слухач підготовчих курсів.

На підготовчих курсах вивчають такі навчальні предмети:

• українська мова
  • українська література
  • іноземна мова (англійська, німецька)
  • історія України
  • математика
  • математика (завдання рівня стандарту)
  • фізика
  • біологія
  • географія
  • хімія

Прийом заяв на підготовчі курси розпочинається 26 вересня 2022 року.

Для укладання договору замовнику освітніх послуг потрібно мати:

• оригінал/копія паспорта,
  • оригінал/копія ідентифікаційного коду.

Договір про надання освітніх послуг (підготовка до вступу в заклади вищої освіти громадян України) укладається між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка в особі ректора, з одного боку, замовником (один із батьків або інша фізична особа), з другого боку, одержувачем (слухач підготовчих курсів), з третього боку.

Навчання на підготовчих курсах здійснюють за кошти фізичних і юридичних осіб.

Організацію навчального процесу на підготовчих курсах здійснює відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштування випускників університету.

Навчання на підготовчих курсах здійснюють у вихідні та канікулярні дні. Початок занять – 29 жовтня 2022 року.

Для запису на курси та додатковою інформацією звертатись за телефоном:

+380673021783, +380683381689

або за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, 320 каб.

e-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Підготовчі онлайн-курси до зовнішнього незалежного оцінювання