20-21 жовтня в Інституті слов’янської філології філологічного факультету Вроцлавського університету в будинку Вроцлавської бібліотеки відбулася ХVІ Міжнародна наукова конференція «Слово і речення в слов’янських мовах: опис, протистояння, переклад».

Участь у такій важливій науковій події взяли провідні вчені України та Польщі, серед яких доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови К-ПНУ Людмила Марчук.

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Інституту слов’янської філології Вроцлавського університету Олег Белей.

На засіданні було виголошено низку цікавих наукових доповідей. Людмила Марчук виступила з доповіддю: «Концепт «Щастя» в українській національній картині світу: ментальний аспект».

Людмила Миколаївна також є автором колективних монографій за результатами конференції.

Професор Людмила Марчук серед спікерів ХVІ Міжнародної наукової конференції (20-21 жовтня, Вроцлавський університет, Польща)