9 листопада 2022 року до Дня української мови та писемності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася VIII Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови». Співорганізатори конференції – кафедра української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та кафедра української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Борис Коваленко, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики і Людмила Марчук, завідувач кафедри української мови.

У конференції взяли участь представники Інституту педагогіки НАПН України, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Державного податкового університету, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту, вчителі української мови і літератури.

Учасники наукового форуму обговорювали актуальні питання сучасної філології в секціях «Категорії, концептуальний апарат і проблеми лінгвістичної парадигми», «Лінгвокультурологічні феномени в сучасній українській мові», «Ментальний світ українців у мовних кодах», «Лінгводидактичні аспекти ментальності».

Програма конференції

VIII Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови» (09 листопада 2022 р.)