12 жовтня 2022 року здобувачі вищої освіти ІІ курсу спеціальностей 035 Філологія (Українська мова і література) та 014 Середня освіта (Українська мова і література), які обрали для вивчення дисципліну «Етнолінгвістика» (викладач – доц. Коваленко Н.Д.), стали учасниками вебінару «Вивчення фразеологічних одиниць у 5 класі» Інни Літвінової, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна. Захід організовано за сприяння видавництва «Ранок» (методист видавництва – Людмила Шевченко). Питання вебінару пов’язані з опрацюванням теми «Етнолінгвістичні корені народної фразеології», зокрема студенти ознайомилися із видами вправ і завдань на уроках української мови НУШ з вивчення національно-культурних виявів у фразеологічних одиницях.

Після успішного виконання тестових завдань студенти отримали сертифікати.

Участь здобувачів вищої освіти у вебінарі (доц. Коваленко Н.Д.)