Важливий аспект удосконалення освітньо-професійних програм – їх обговорення з учителями української мови і літератури. Цьогоріч свої пропозиції з покращення організації освітнього процесу висловили учителі української мови і літератури ліцеїв №16 і №8 Кам’янець-Подільської міської ради Лупійчук А.В., Яворницька І.Є., Кам’янець-Подільської спеціальної школи Бєлко О.М., приватного навчально-виховного комплексу «Антей» м. Кам’янця-Подільського Булатович М.К., Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Шинальська І.І., Кам’янець-Подільського ліцею Монастирська Р.І.

В обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова), завідувач кафедри української мови Марчук Л.М., гарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Українська мова і література.), доцент кафедри української мови Попович А.С., члени проєктних груп Ладиняк Н.Б., Беркещук І.С. Слушні міркування стейкголдерів обговорили на розширеному засідання кафедри української мови 15 листопада 2022 року.

Обговорення освітньо-професійних програм із учителями-словесниками