23 листопада 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО взяли участь в онлайновій презентації двотомного словника «Мовний світ села Тюдів» доктора філологічних наук, професора кафедри української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марії Голянич. Ця унікальна праця – результат багаторічних досліджень мовлення мешканців одного села Косівського району Івано-Франківської області, це 2 тисячі сторінок словникових статей із розлогими текстами-ілюстраціями говіркового мовлення. Наталія Дмитрівна наголосила на унікальності та  важливості такої праці  не тільки для наукових досліджень діалектологів, фольклористів, етнологів, а й для студентів, які вчаться пізнавати всі глибини рідного слова.

Участь у презентації словника Марії Голянич «Мовний світ села Тюдів» (доценти Коваленко Б.О., Коваленко Н.Д.)