07 грудня та 14 грудня 2022 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «Вивчення частин мови учнями 6 класу» та «Діяльнісність комплексного підходу до вивчення фонетики й орфографії на уроках української мови у 5 класі», які провела Інна Літвінова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови ХНУ ім. В.М. Каразіна. Заходи організовано за сприяння видавництва «Ранок» (методист видавництва – Людмила Шевченко).

На вебінарах було акцентовано на змісті сучасного уроку української мови з проєкцією на особливості вивчення частин мови, продемонстровано  методику комплексного навчання фонетики й орфографії.

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати.

Участь у вебінарах про викладання української мови в НУШ (доценти Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О., 07.12; 14.12.2022 р.)