18 січня 2023 року відбувся семінар на тему: «Особливості написання грантів та підготовки проєктів із викладання та досліджень напряму Жан Моне: Модуль» для науково-педагогічних працівників Університету Огієнка в межах Project Hub K-PNU.

Спікер заходу Олександра Свиридюк, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків К-ПНУ з проєктної діяльності, вміло представила основні аспекти можливостей та цілей у роботі з EU проєктами, розповіла про головні ідеї напряму Jean Monnet Modules, особливості написання та оцінювання проєктної заявки тощо.

Участь у заході взяли доцент кафедри української мови Дзюбак Н.М. та старший викладач кафедри української мови Шевчук З.С.

Учасники семінару не лише ознайомились зі структурою порталу Funding and Tender Opportunities, але й інтерактивно попрацювали за темою зустрічі.

Участь у вебінарі «Особливості написання грантів та підготовки проєктів із викладання та досліджень напряму Жан Моне: Модуль»