Із 17 жовтня по 25 листопада 2022 року (6 тижнів) здобувачі другого (магістерського рівня вищої навчально-наукового інституту української філології та журналістики, які навчаються за спеціальністю 014 Середня освіта (Українська мова і література), предметною спеціальністю 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), освітньо-професійна програма Середня освіта (Українська мова і література), проходили переддипломну педагогічну практику.
Базами практики були: Усть-Чорнянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Закарпатської області; Кам’янець-Подільський ліцей № 9 ім. А.М.Трояна Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області; Кам’янець-Подільський ліцей № 16 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області; Летичівський ліцей № 2, Хмельницької області; Мукшо-Китайгородський ліцей, Хмельницької області; Староушицький ліцей, Хмельницької області; Березівський ліцей № 3, Рівненської області; Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 м.Зборова, Тернопільської області; Ліцей с. Городище Літинської селищної ради Вінницької області.
Переддипломна педагогічна практика здобувачів вищої освіти