18 та 25 січня 2023 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «Сучасні онлайн-ресурси на уроках української мови й літератури. Створення навчальних елементів за допомогою сервісу ToonyTool» Ольги Густенко, учительки української мови і літератури Одеського ліцею №9  Одеської міської ради, члена авторського колективу збірника завдань у форматі PISA «Європейська якість навчання», та «Синтаксис і пунктуація української мови: методика викладання та практична орієнтованість уроків у 5 класі» Інни Літвінової, к.філол.н., доц. кафедри української мови ХНУ ім. В.М. Каразіна. Заходи організовано за сприяння видавництва «Ранок» (методист видавництва – Людмила Шевченко).

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати.

Участь у вебінарах про сучасні онлайн-ресурси для викладання української мови в НУШ (Н.Д. Коваленко, Б.О. Коваленко)