01 та 08 лютого 2023 року доценти кафедри української мови Наталія КОВАЛЕНКО та Борис КОВАЛЕНКО прослухали вебінари «Морфологія. Орфографія. Іменник»  і  «Підходи до вивчення синтаксичних одиниць у 5 класі» Інни Літвінової, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна. Увагу було акцентовано на  дидактичному потенціалі текстів під час вивчення правил пунктуації, мовленнєвому розвитку учнів, умотивованості учнів під час засвоєння знань з української мови.

Заходи організовано за сприяння видавництва «Ранок» (методист видавництва – Людмила Шевченко).

Після виконання тестових завдань викладачі отримали сертифікати.

Участь у вебінарах про викладання української мови в НУШ (Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О.)