27 лютого доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української філології Хмельницького національного університету Інна Царалунга провела гостьову лекцію «Варіативність у староукраїнській літературно-писемній мові XIV-XV ст.» для здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики К-ПНУ.

Лектор не лише проголосила цікаву, пізнавальну та змістовну доповідь, а ще й подарувала бібліотеці К-ПНУ книги з висвітленої проблеми.

Зокрема, власну монографію, присвячену проблемам варіативності української мови в діахронії, яку презентувала на зустрічі, а також упорядковані нею “Пам’ятки української мови” – серію актових документів і грамот Вижвіського міського уряду XVII ст.

Ці книги мають важливе значення для мовознавців, дослідників історії мови, аспірантів, студентів, які вивчають українську діалектологію, й усіх, хто цікавиться мовним минулим українського народу.

Дякуємо Інні Богданівні за такий цінний подарунок!

Нові надходження до книгозбірні К-ПНУ від професора Інни Царалунги