Викладачі кафедри (доцент Коваленко Н.Д. і ст.викл. Шевчук З.С.) пройшли Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Змінність дидактичних та соціокультурних аспектів в українській філології», яке проходило 30 січня – 12 березня 2023 року. Організатори заходу – Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

За результатами прослуховування онлайн-лекцій та підготовки матеріалів до опублікування учасники  отримали сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей.

Програма  матеріалів підвищення кваліфікації

Викладачі кафедри пройшли Всеукраїнське підвищення кваліфікації «Змінність дидактичних та соціокультурних аспектів в українській філології» (Коваленко Н.Д., Шевчук З.С.)