20 квітня 2023 року доцент кафедри української мови Попович Анжеліка прослухала вебінар «Мобільні технології на уроках словесності в умовах змішаного навчання (на матеріалі 5-6 класів НУШ)». Автори вебінару – М.Бойко, учителька української мови та літератури, зарубіжної літератури спеціалізованої школи №304 м. Києва, викладачка кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка та О.Бойко, заступник директора, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури спеціалізованої школи №14 імені С.Ф.Грушевського м. Києва, член експертної комісії Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Після виконання тестових завдань А.С.Попович отримала сертифікат про підвищення кваліфікації за видом «вебінар».

Вебінар «Мобільні технології на уроках словесності в умовах змішаного навчання» (доцент Попович А.)