Кафедра української мови започаткувала проєкт  «Особистості в історії кафедри української мови».

18 травня 2023 року до Дня науки відбулася лекція-презентація зі стилістики і культури української мови (викладач – доцент Попович А.С.) першої частини проєкту «Олексій Олександрович Чехівський», яка присвячена 95-річчю від дня народження колишнього завідувача (1974-1984 рр.) й професора кафедри української мови.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики, викладачі й запрошені. Зі вступним словом виступили директор ННІ УФЖ Коваленко Б.О. та доцент кафедри української мови Попович А.С. Теплими й щемливими спогадами про Олексія Олександровича поділився його онук Дмитро Костюкович.

Під час презентації присутні переглянули фільм «Олексій Олександрович Чехівський», створений студентами 4 курсу освітніх програм «Середня освіта (Українська мова і література)» і «Українська мова і література» в межах виконання самостійної роботи з дисципліни «Стилістика і культура української мови». Над фільмом працювали М.Кір’янова-Щур (сценарист), О.Олійник (режисер), А.Палійчук (оператор), І.Андрощук, Б.Базелюк, І.Базелюк,  А.Войцеховська, Б.Гудайтес, М.Деркач, В.Дорога, О.Мельничин, С.Слободян.

Презентація проєкту «Особистості в історії кафедри української мови» (доцент Попович А.С.)