25 травня 2023 року відділ навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України в співпраці з науковими співробітниками відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики Інституту української мови НАН України провели всеукраїнський науково-практичний семінар “Динаміка мовної норми в науково-освітньому дискурсі початку ХХІ століття”. У межах вивчення навчальної дисципліни «Методика навчання української мови» (викладач – доцент кафедри української мови Попович А.С.) до заходу долучилися здобувачі третього року навчання освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)».

У процесі семінару розглянули питання внормування науково-освітньої комунікації (мова українських освітніх платформ), змін науково-навчального дискурсу, аспектів професійної мови педагога, наукового стилю української літературної мови  й динаміки мовної норми.

Науково-практичний семінар “Динаміка мовної норми в науково-освітньому дискурсі початку ХХІ століття” (доцент Попович А.С.)