18 травня 2023 р. відбулася Міжнародна наукова онлайнова конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки», яку організували Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

На форумі було зареєстровано 300 учасників з України та світу.

Тематичні напрями конференції: «Українська вишиванка, мова та освіта в умовах війни», «Соціокультурні трансформації українських національних символів у час воєнної агресії», «Освітній феномен українських оберегів в епоху цифровізації суспільства: регіональний контекст», «Формування культурної компетентності учнів закладів загальної середньої освіти та здобувачів вищої освіти», «Вишиванка як об’єднавчий код українців у світі», «Національно-патріотичне виховання засобами народного мистецтва в інклюзивному просторі».

У заході взяла участь доцент кафедри української мови Попович А.С. (тема доповіді – «Робота з автентичними художніми текстами на уроках української мови»).

Міжнародна наукова конференція «Україно моя вишивана: етнокультурний та освітньо-виховний потенціал української вишиванки» (доцент Попович А.С.)