У межах співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка і Кам’янець-Подільського міського архіву 25 вересня 2023 р. підписано договір про наукове консультування.

Предметом Договору про наукове консультування є співпраця із напрямів, що мають взаємний інтерес у питаннях щодо наукової та інноваційної діяльності.

Засобом співпраці є наукове консультування кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Шереметою Наталією Петрівною співробітників Кам’янець-Подільського міського архіву.

Колективні та індивідуальні консультації будуть проводитися з питань реалізації проєктів у сфері науково-дослідницької діяльності.

Продовжуємо співпрацю зі стекголдерами