У жовтні 2023 року на курсах підвищення кваліфікації учителів української мови і літератури в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка доцент кафедри української мови Попович А.С. прочитала лекції «Проєктування компетентнісно зорієнтованого уроку української мови: цілевизначення, мотиваційний, стимулювальний і рефлексійний складники», «Формування компетентного мовця на уроках української мови: аспекти текстової діяльності», «Вправи як важливий складник компетентнісно зорієнтованих методик навчання української мови», «Підручники української мови для 6 класів Нової української школи різних авторських колективів: інноватика, принципи побудови, система вправ і завдань». Проведено методичну майстерку «Особливості компетентнісно зорієнтованого уроку української мови в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

8 жовтня Анжеліка Станіславівна обговорила з учителями української мови і літератури, випускниками навчально-наукового інституту української філології та журналістики, І.Шинальською, А.Зуєвою, Т.Соколовською, В.Копейкіною особливості підготовки майбутніх учителів-словесників за освітньою програмою «Середня освіта (Українська мова і література)» бакалаврського рівня вищої освіти. Учителі української мови і літератури Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Шинальська І. та Зуєва А. високо оцінили змістове наповнення освітньо-професійної програми. Вони позитивно відгукнулися про формування в здобувачів вищої освіти мовно-комунікативної, предметно-методичної, інформаційно-цифрової та інклюзивної  компетентностей, що допоможе випускникам у процесі викладання української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти.

Курси підвищення кваліфікації вчителів української мови і літератури (доцент Попович А.)