03 листопада 2023 року гостьову лекцію з дисципліни «Старослов’янська мова та історична граматика» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)» навчально-наукового інституту української філології та журналістики прочитав МІНЯЙЛО Роман Вікторович, доктор філологічних наук, професор кафедри української лінгвістики, літератури та методики навчання Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Проф. КОВАЛЕНКО Наталія запропонувала тему гостьової лекції, пов’язану з проблемними та актуальними питаннями історії української мови, важливим значенням діалектології для досліджень розвитку морфологічної системи української мови.

Багаторічна та різногалузева співпраця викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з колегами, що представляють Харківську гуманітарно-педагогічну академію», важлива і для викладачів, і для студентів, які прагнуть удосконалювати професійні навички, розвивати нові ідеї.

Гостьова лекція з дисципліни «Старослов’янська мова та історична граматика»