9 листопада 2023 року до Дня української мови та писемності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася ІХ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Б.О.Коваленко, директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики та І.С.Беркещук, завідувач кафедри української мови.

У конференції взяли участь представники науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Державного податкового університету, фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту, вчителі української мови і літератури, Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

Учасники наукового форуму обговорювали актуальні питання сучасної філології в секціях «Категорії, концептуальний апарат і проблеми лінгвістичної парадигми», «Лінгвокультурологічні феномени в сучасній українській мові», «Ментальний світ українців у мовних кодах», «Українська мова як засіб створення толерантного освітнього середовища та соціального згуртування територіальної громади», «Лінгводидактичні аспекти ментальності».

Програма конференції

ІХ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови»