Завідувач кафедри журналістики, професор кафедри української мови, гарант освітньої програми “Середня освіта. Українська мова і література. Англійська мова” Марчук Людмила в межах міжнародної співпраці долучилася до створення експозиції майбутнього музею невинно закатованих у 20-х-40-х рр ХХ століття, який створюють на території римо-католицького костелу архистратига Михаїла, у колишньому кляшторі сестер-домініканок. Матеріали польських архівів надали колеги-науковці із Польщі. Серед закатованих було багато католицьких священників. Людмила Миколаївна є дійсним членом Польського товариства в Україні.

Марчук Людмила долучилася до створення експозиції майбутнього музею невинно закатованих у 20-х-40-х рр ХХ ст. на території римо-католицького костелу архистратига Михаїла