27 листопада 2023 року викладачі кафедри української мови,  аспіранти та гарант освітньо-наукової програми «Філологія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія доктор філологічних наук, професор кафедри української мови КОВАЛЕНКО Наталія долучилися до зустрічі з доцентом ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктором філософії у галузі права, заслуженим юристом України, адвокатом Іваном БОЙЧЕНЮКОМ.

Тема вебінару – «Питання академічного плагіату: нормативний та практичний аспекти».У своєму виступі Іван Васильович окреслив поняття плагіату та академічного плагіату, закцентував увагу на дискусіях, що виникають щодо потрактування змісту цих термінів, зазначив на можливості зворотної дії закону в часі. Цікавими були презентовані ситуативні кейси з практики щодо юридичних аспектів врегулювання академічного плагіату в наукових роботах.

Участь викладачів та аспірантів кафедри української мови у вебінарі про академічну доброчесність