ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!
Здобувачі І, ІІ, ІІІ курсу першого (бакалаврського), І курсу другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти денної і заочної форм здобуття вищої освіти на 2024-2025 навчальний рік формують індивідуальну освітню траєкторію.
Положення про порядок реалізації права на вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція) регламентує порядок вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в університеті. Здобувачі вищої освіти реалізовують своє право на вибір навчальних дисциплін шляхом:
вибору навчальних дисциплін із Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, який містить навчальні дисципліни, вивчення яких спрямоване на:
1) поглиблення загальних компетентностей здобувачів вищої освіти та забезпечення набуття ними соціальних навичок (soft skills), що відповідають визначеним цілям освітніх програм;
2) поглиблення/вдосконалення фахових компетентностей здобувачів вищої освіти;
вибору навчальних дисциплін в іншому закладі вищої освіти під час реалізації права на академічну мобільність.
Каталог навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти розміщено на вебсайті університету в рубриці «СТУДЕНТУ» .
Після ознайомлення із Каталогом здобувачі вищої освіти здійснюють вибір із переліку навчальних дисциплін до 01 березня☝️ поточного навчального року.
Вибір здійснюється за створеними гугл-формами:
для І, ІІ, ІІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної і заочної форм здобуття вищої освіти
для І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної і заочної форм здобуття вищої освіти
для ІІ, ІІІ курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти денної і заочної форм здобуття вищої освіти
Консультаційний супровід здобувачів вищої освіти здійснює куратор академічної групи студентів.
До уваги здобувачів: формування індивідуальних освітніх траєкторій