НАУКОВІ СЕМІНАРИ КАФЕДРИ

Відповідно до плану роботи кафедри у І семестрі 2019-2020 року проведено наукові семінари з таких проблем:

1. Загальнофілософські концепти у прозі Павла Загребельного (доповідач – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мовиМарчук Л. М.).
  2. Особливості функціювання юридичних термінів у ментальному просторі українського суспільства (доповідач – кандидат філологічних наук, старший викладач української мови  Монастирська Р. І.).
  3. Особливості правопису «Малорусько-німецького словаря» Є. Желехівського  (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  Коваленко Б. О.).
  4. Іншомовна лексика в говірці села Микитинці Косівського району Івано-Франківської області (доповідач – кандидат філологічних наук, старший викладач української мови Мозолюк О. М.).
  5. Функціонування фразеологізмів у романі  «Марія» Уласа Самчука (доповідач  – кандидат філологічних наук, асистент кафедри української мови Поплавська Л. В.).
  6. Символіка лексеми мак у фразеологічній картині світу (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  Коваленко Н. Д.).
  7. Звертання як засіб суб’єктивної оцінки співрозмовника  в романі Дмитра Кошелі «Родаки»  (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  Коваленко Н. Д.).

МЕТОДИЧНІ СЕМІНАРИ КАФЕДРИ

Відповідно до плану роботи кафедри у І семестрі 2019-2020 року проведено методичні семінари з таких проблем:

1. Компетентнісні орієнтири при вивчені дисципліни «Історія лінгвістичних учень» (доповідач – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Марчук Л. М.).
  2. Форми і методи роботи  на заняттях з основ наукових досліджень (доповідач – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови  Ладиняк Н. Б.).
  3. Поняття терміна й професійної лексики на уроках української мови в загальноосвітній середній школі (доповідач – кандидат філологічних наук, старший викладач української мови  Монастирська Р. І.).

Наукові та методичні семінари кафедри