8 липня 2020 року компанія “Clarivate Analitics” вкотре провела вебінар, присвячений проблемам розвитку сучасної науки, зокрема й дотриманню правил  академічної доброчесності в науковому та освітньому просторі України. Доповідачами заходу були доктор філологічних наук, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, кандидат історичних наук, віцепрезидент з наукової роботи та інформатизації Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Ярошенко, заступник директора НТ бібліотеки НТУ «Харківський політехнічний інститут» Юлія Главчева. Модератор – кандидат біологічних наук, експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії «Clarivate» Ірина Тихонкова.

Слухачем вебінару, з-поміж інших учасників, була кандидат філологічних наук, доцент кафедри Наталія Ладиняк.

Основні питання, розглянуті під час заходу:

1. «Академічна доброчесність як чинник якості освіти» (Квіт С.).
  2. «Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації» (Ярошенко Т.).
  3. «Академічна доброчесність в університеті: нормативно правове регулювання, технологічні рішення, популяризація» (Главчева Ю.).
  4. «Академічна етика vs наукометрія» (Тихонкова І.).

(Детальніше про вебінар: https://meridian.kpnu.edu.ua/?p=32818).

Участь у вебінарі “Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави” (Ладиняк Н.Б.)