Доцент кафедри української мови, завідувач лабораторії діалектологічних досліджень  Коваленко Наталія Дмитрівна презентувала збірку «Західноподільські та суміжні говірки. Тексти» (Кам’янець-Подільський, 2020. 1142 с.) на засіданні Всеукраїнської школи-семінару для молодих дослідників «ДІАЛЕКТОЛОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ» Інституту української мови НАН  України.

У двотомному виданні подано затранскрибовані тексти-спогади від носіїв подільських і суміжних говірок із 4 областей (Хмельницької, Вінницької, Чернівецької, Тернопільської), 24 районів, 125 населених пунктів, записані упродовж 1998-2018 років студентами і викладачами факультету української філології та журналістики.

Див. рецензії на видання:

1. Мартинова Г.І. Сучасний світ Західного Поділля. Рецензія на: Коваленко Н.Д. Західноподільські та суміжні говірки. Тексти: у 2 т. Кам’янець-Подільський : ТОВ «Друкарня «Рута», 2020. 1148 с. Українська мова. 2020. №4(76). С. 115-124.
  2. Гороф’янюк І.В. Лінгвістична розкіш Поділля. Рецензія на: Коваленко Н.Д. Західноподільські та суміжні говірки. Тексти: у 2 т. Кам’янець-Подільський : ТОВ «Друкарня «Рута», 2020. 1148 с. Наукові записки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Серія: Філологія (мовознавство). Вінниця, 2020. Вип. 31. С. 205-209.
Презентація збірки «Західноподільські та суміжні говірки. Тексти» доцента кафедри української мови Коваленко Н.Д.