17 березня 2021 року, завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор   Марчук Л.М. зустрілася з учнями та ученицями  Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №16 I-III ступенів. Людмила Миколаївна розповіла про історію закладу вищої освіти, закцентувала увагу на традиціях першого Українського державного університету в Україні та його визнаних наукових школах. Продемонструвала відео звернення студентів і випускників ЗВО до майбутніх абітурієнтів, а також запросила їх на навчання за спеціальностями 014 Середня освіта (Українська мова і література) 035 Філологія (Українська мова і література) до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри української мови (професор Марчук Л.М.)