Доцент кафедри української мови Ладиняк Наталія Богданівна 15 березня 2021 року взяла участь в  «Open Education Forum».

Програма заходу передбачала цікаві панельні дискусії й актуальні вебінари:

«Освіта після пандемії»

Доповідачі: Володимир Бугров, проректор КНУ імені Тараса Шевченка; Іван Примаченко, співзасновник онлайн платформи Prometheus; Тарас Добко, перший проректор УКУ; Андрій Длігач, Advanter Group.

«Професійне вигорання викладача під час пандемії» (доповідач – Катерина Калениченко, психолог психологічної служби КНУ імені Тараса Шевченка).

«Сучасні тренди в освітньому середовищі: формальна, неформальна та інформальна освіта»

Доповідачі:  Валерія Заболотна, ректорка Академії ДТЕК; Валерій Пекар, викладач бізнес-шкіл kmbs, LvBS, Відкритого університету Майдану, Української академії лідерства; Наталія Кривда, директорка Единбурзької бізнес-школи в Україні.

Модератор панельної дискусії – Максим Ситницький, керівник Національного центру розвитку креативного підприємництва КНУ імені Тараса Шевченка, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності.

«Як залучити кошти на свої дослідження» (доповідач – Ольга Полоцька, директорка Національного фонду досліджень).

«Партнерство бізнесу та університетів»

Доповідачі:  Ніна Кармазіна, керівниця відділу підбору та розвитку персоналу Volia; Анастасія Овчаренко та Євгенія Касакова, Employer Branding Team Genesis; Уляна Качор, спеціалістка з розвитку бренду роботодавця JTI; Інна Степанець, керівниця сектору працевлаштування КНУ імені Тараса Шевченка.

Модератор – Анастасія Кожухівська, засновниця кар’єрної агенції UGEN.

«Акредитація та якість освіти» (доповідач – Дарія Щеглюк, керівник Сектору моніторингу якості освіти КНУ імені Тараса Шевченка).

Участь в  «Open Education Forum» (доцент Ладиняк Н.Б.)