2 квітня 2021 року в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського в онлайнлайновому форматі на платформі Zoom відбулась Усеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Загальна та прикладна лінгвістика в колі антропоцентричних наук». До заходу долучилися професор, завідувач кафедри української мови Марчук Л.М., доцент Шеремета Н.П.

Здобувачі вищої освіти під керівництвом викладачів кафедри взяли участь у роботі секцій:

• «Дискурсологія: проблемні питання»: Скакун А.Л., Соломонова У.Д., Харабара О.В., Ярошук О.П. (науковий керівник – професор Марчук Л.М.) , Грицай Х.І. (науковий керівник – доцент Ладиняк Н.Б)., Гуменюк Р.В., Довга А.В., Желізник М.М., Заплітна А.В. (науковий керівник – доцент Беркещук І.С.), Курманська Г.В., Навроцька М.Ю. (науковий керівник – доцент Коваленко Б.О.) , Семенова К.П. (науковий керівник – доцент Шеремета Н.П.);
  • «Актуальні  проблеми когнітивної лінгвістики»: Пасєчнікова А.М., Рачук Л.В., Стойко І.О. (науковий керівник – професор Марчук Л.М.);
  • «Актуальні питання українського мовознавства»: Буцвін О.С., Григорук А.В. (науковий керівник – доцент Шеремета Н.П.), Козярук Б.М., Цегельник Д.О. (науковий керівник – професор Марчук Л.М.), Грицух І.Я., Коваленко М.Р., Коробчук Ю.М., Фостата О.З. (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.).

Участь викладачів кафедри та здобувачів вищої освіти у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Загальна та прикладна лінгвістика в колі антропоцентричних наук»