9 квітня 2021 року доцент кафедри української мови, завідувач навчально-наукової лабораторії діалектологічних досліджень Наталія Дмитрівна Коваленко взяла участь у роботі Х Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського. Наталія Дмитрівна розповіла про історію створення лабораторії та успіхи студентів у дослідженні мовлення рідного краю, а також презентувала видання останніх років: Коваленко Н.Д. Західноподільські та суміжні говірки. Тексти : у 2-х томах. Кам’янець-Подільський, 2020. 1050 с., Коваленко Н.Д. Фразеологічний словник подільських і суміжних говірок. Кам’янець-Подільський, 2019. 412 с., Коваленко Н.Д., Коваленко Б.О. Волинські говірки Хмельниччини : збірник діалектних текстів. Кам’янець-Подільський, 2019. 344 с., Коваленко Б.О. Фразеологізми в ідіостилі Анатолія Свидницького. Словник. Кам’янець-Подільський, 2019. 364 с.

Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи» (доцент Коваленко Н.Д.)