15.04.2021 року завідувач кафедри української мови професор Марчук Людмила Миколаївна, доцент кафедри Ладиняк Наталія Богданівна взяли участь у наступній серії вебінарів фінсько-українського навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи».

З особливостями експертизи  мовної культури та структури освітніх матеріалів учасників онлайнового заходу ознайомили Дженні Алісааррі (Jenni Alissaari, Senior Researcher, INVEST flagship PhD), Тетяна Харламова, Олена Павлик, Марина Женченко, Ярослава Прихода.

Фінсько-український навчальний курс «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи»  (професор Марчук Л.М., доцент Ладиняк Н.Б.)