21 квітня 2021 року  доцент кафедри української мови Ладиняк Наталія Богданівна взяла участь в Онлайн-толоці #2/2021 – «Інноваційність у педагогічній професії: розвиток природничо-математичної компетентності, національна платформа професійного зростання, творчі можливості спільноти».

Упродовж насиченого подіями 6-годинного заходу з учасниками спілкувалися Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки України, Вадим Карандій, директор Українського інституту розвитку освіти, Олександр Елькін, кандидат технічних наук, Голова Ради ГО «ЕдКемп Україна», Олена Масалітіна, кандидатка філологічних наук, віцеголова Ради громадської організації «ЕдКемп Україна».

Цікавим практичним досвідом викладання навчальних дисциплін поділилися з присутніми Катерина Терлецька, завідувачка лабораторії математичних наук Національного центру «Мала академія наук України», докторка фізико-математичних наук, Галина Ягенська, Віта Ярова, Юлія Болотіна, викладачки дисциплін математичного й природничого циклів закладів середньої та професійної освіти України.

Започатковано Національну платформу професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay. Мій освітній компаньйон».

Урочисто підписано Меморандум про співпрацю між Українським центром оцінювання якості освіти та ГО «ЕдКемп Україна», що  сприятиме підвищенню рівня якості освіти в Україні.

Підвищення педагогічної кваліфікації за програмою “Он-лайн толока EdCamp Ukraine: для розуму й серця” триває.

Підвищення педагогічної кваліфікації за програмою “Он-лайн толока EdCamp Ukraine: для розуму й серця” (доцент Ладиняк Н.Б.)