22 квітня 2021 року завідувач кафедри української мови професор Марчук Людмила Миколаївна та доцент кафедри Ладиняк Наталія Богданівна взяли участь у вебінарі  «Експертиза візуального простору освітніх матеріалів (Дизайнерська експертиза)» , який проведено в межах  фінсько-українського навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи». Організатори заходу – Український інститут розвитку освіти й міжурядовий проєкт «Фінська підтримка реформи української школи: Навчаємось разом / Learning Together».

З особливостями дизайнерської експертизи  підручників НУШ присутніх ознайомили Тетяна Харламова, координаторка команди 3-го кластеру фінського проєкту «Навчаємось разом»,  Мірелла Mякіля (Mirella Mäkilä), директор з графічного дизайну видавництва «Отава», Ігор Женченко, директор видавництва «Жнець», викладач Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Участь у вебінарі  «Експертиза візуального простору освітніх матеріалів (Дизайнерська експертиза)» (професор Марчук Л.М., доцент Ладиняк Н.Б.)