21 квітня 2021 року студенти факультету української філології та журналістики взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “МОВНІ ВИМІРИ СВІТУ” в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Результати своїх наукових досліджень з актуальних проблем української діалектології та фразеології презентували здобувачі ступеня вищої освіти “магістр” Фостата Оксана (“Символіка назви СВЕКРУХА у фразеології української мови”), Трофимюк Олеся (“Стилістичні функції фразем у творі В. Лиса “Століття Якова”)  і здобувачка ступеня вищої освіти “бакалавр” Коваленко Марія (“Символіка компонента СНІГ у складі фразем подільських говірок”). Науковий керівник – Коваленко Наталія Дмитрівна, доцент кафедри української мови, завідувач лабораторії діалектологічних досліджень.

Програма_Міжнародної науково-практичної конференції “МОВНІ ВИМІРИ СВІТУ” (Житомир, 21.04.2021)

Участь студентів у міжнародній науково-практичній конференції (науковий керівник – доцент Коваленко Н.Д.)