9 листопада 2021 року до Дня української мови та писемності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка проведено VІІ Всеукраїнську наукову інтернетну конференцію «Вербальні культурні коди сучасної української мови», яку організувала кафедра української мови.

На конференції працювало чотири секції: «Категорії та концептуальний апарат і проблеми лінгвістичної парадигми», «Лінгвокультурологічні феномени в сучасній українській мові», «Ментальний світ українця в мовних кодах», «Лінгводидактичні аспекти ментальності».

До наукового заходу долучилися представники Інституту педагогіки НАПН України, Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (факультет української філології та журналістики, факультет іноземної філології), Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Університету державної фіскальної служби України, Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Кам’янець-Подільського податкового інституту. Активну участь у конференції взяли здобувачі вищої освіти третього (освітньо-наукового) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ.

VІІ Всеукраїнська наукова інтернетна конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови» (доцент Попович А.С.)