11 листопада 2021 року викладачі кафедри української мови обговорили освітньо-професійні програми «Середня освіта (Українська мова і література)», «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)», «Українська мова і література» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Увагу було акцентовано на увідповідненні освітніх компонентів програм із предметними областями спеціальностей 014 Середня освіта і 035 Філологія, можливості досягнення заявлених у освітньо-професійних програмах цілях і програмних результатів навчання, урахуванні в освітніх програмах вимог Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)» та ін.

Викладачі кафедри української мови обговорюють освітньо-професійні програми