10 січня 2022 р. відбулася робоча зустріч гаранта ОПП «Українська мова і література» Наталії Шеремети із заступником головного редактора газети «Подолянин» (реєстраційне посвідчення Хц №268) Ольгою Міркотан. На зустрічі були присутні Наталія Дзюбак, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови, керівник практики навчально-наукового інституту української філології та журналістики, студенти 4 курсу Діана Цегельник і Руслан Гуменюк, журналісти газети.

У межах зустрічі було обговорено можливості реалізації програмних результатів навчання під час проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти спеціальності 035 Філологія (Українська мова і література), зокрема здійснювати діяльність, пов’язану із створенням, аналізом, удосконаленням текстів, що відповідає професійній діяльності за спеціальністю 035 Філологія (Українська мова і література), на базі газети «Подолянин».

Усі висловили сподівання на тривалу плідну й взаємовигідну співпрацю.

Продовжуємо зустрічі зі стейкхолдерами