12 травня 2022 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці». До конференції доєднались учасники з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, Мукачівського державного університету, Львівського національного педагогічного університету ім. Івана Франка та багато інших.

Участь у роботі засідання взяла студентка 1 курсу (група Ua1-B21) навчально-наукового інституту української філології та журналістики Ірина Гайдей із доповіддю «Соматизми як лексичні засоби портретування жінок і чоловіків у творах Ірен Роздобудько:порівняльний аспект” (науковий керівник – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови Зореслава Шевчук).

Студентка Ірина Гайдей – учасниця Всеукраїнської науково-практичної конференції «Студентська молодь у науці» (науковий керівник – ст.викл. Зореслава Шевчук)