12 жовтня 2022 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» другого й четвертого років навчання відвідали гостьову лекцію-презентацію Центру професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської міської ради.

Лекцію прочитала випускниця навчально-наукового інституту української філології та журналістики Світлана Володимирівна Лівіцька, консультант центру, модератор професійних спільнот учителів гуманітарних дисциплін і шкільних бібліотекарів.

На лекційному занятті студенти ознайомилися з метою, завданнями, принципами, стратегічними цілями й візіями Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Лектор провела віртуальну «екскурсію» офіційним сайтом центру, звернула увагу на особливості впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та на інші сучасні аспекти розвитку освітньої галузі. Світлана Володимирівна вичерпно відповіла на поставлені запитання здобувачів вищої освіти. Насамкінець було визначено подальші шляхи співпраці Центру професійного розвитку педагогічних працівників та навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

Гостьова лекція-презентація Центру професійного розвитку педагогічних працівників (доценти Попович А.С., Коваленко Н.Д.)