14 жовтня 2022 року доцент кафедри української мови Коваленко Н.Д. виголосила доповідь «Фразеологізми як виразники національного коду українців» на пленарному засіданні  Всеукраїнської  науково-практичної конференції з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, національно-патріотичний вектори», яку організував  КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж».

До роботи конференції долучилися більше 200 осіб; важливо, що зібрані кошти перерахували для підтримки Збройних Сил України.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Філологічні горизонти: науковий, лінгводидактичний, філософський, соціальний, національно-патріотичний вектори» (Н. Коваленко, КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»)